صفحه اصلی / مهاجرت کاری / ویزای کار استرالیا

ویزای کار استرالیا

ویزای کار استرالیا

ویزای کار استرالیا-مهاجرت به استرالیاشهروندی استرالیاویزای سفر به استرالیا

درخواست یک ویزای کار تعطیلات استرالیا

ویزای کار تعطیلات استرالیا استرالیا ، همچنین به عنوان ویزای WHM شناخته می شود، به افراد جوان بین 18 تا 30 ساله اجازه می دهد تا برای مدت 24 ماه از تعطیلات کاری (یعنی مهاجرت طولانی با کار در استرالیا ) تکمیل شود.

در حال حاضر می توان از ویزای کار تعطیلات برای آنلاین استفاده کرد. برای تایید واجد شرایط بودن، یک ارزیابی آنلاین را تکمیل کنید .

شرایط ویزا کار استرالیا

ویزای کار استرالیا این طرح به استرالیا سفر می کند ویزای کار و حقوق کار گاه به گاه به منظور تکمیل سفر خود را. کار انجام شده باید به دلیل هدف اصلی از تعطیلات و اشتغال بیش از 6 ماه به هر یک از کارفرمایان مجاز باشد. درخواست برای اولین ویزای کار تعطیلات باید خارج از کشور انجام شود (یعنی نه در استرالیا).

ویزای کار تعطیلات استرالیا – الزامات اساسی

شما باید بین 18 تا 30 ساله باشید

شما باید گذرنامه معتبر با حداقل 6 ماه تا زمان تمدید داشته باشید.

هنگام ورود به استرالیا، باید از منابع مالی کافی برخوردار باشید.

استرالیا ویزای استرالیا – شرایط سلامتی و کاراکتر

شما نباید هیچ مجازات محکومیت محکمی داشته باشید .

شما نباید مسائل مهم پزشکی داشته باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد الزامات اساسی برای ویزای کار تعطیلات استرالیا، لطفا صفحات مربوطه، از جمله سوالات متداول در ویزای کار تعطیلات استرالیا را انتخاب کنید.

درخواست استرالیا برای کار ویزای کار استرالیا

چگونه میتوان ویزای کار تعطیلات را تمدید کرد؟

دولت اجازه می دهد تا صاحبان ویزای کار اجباری برای درخواست یک ویزای کار تعطیلات دوم در صورتی که به مدت 3 ماه به عنوان یک کارگر مشخص در استرالیا منطقه ای کار کرده باشند.

صاحبان ویزای کار استرالیا در استرالیا در چندین صنایع اصلی، از جمله کشت گیاهان، حیوانات، ماهیگیری، درختکاری، استخراج معادن و ساخت و ساز، به عنوان «کار مشخص شده» تعریف می شوند و واجد شرایط درخواست پناهندگی برای کار دوم هستند، بنابراین سفر خود را از 12 ماه تا 24 ادامه دهد. درخواست برای یک ویزای کار استرالیا استرالیا در استرالیا می تواند هر دو در خارج از ساحل و در ساحل انجام شود.

نیاز به کمک در تصمیم گیری که ویزای شما نیاز دارید؟

ویزای کار استرالیا هنوز هم در مورد اینکه ویزای سفر شما برای سفر شما به استرالیا نیاز است اشتباه است؟ با استفاده از مشاور سریع و آسان راهنمای سفر ویزای ما برای پیدا کردن دقیقا چه ویزا که واجد شرایط برای سفر به استرالیا هستید.

ویزای کار و تعطیلات (زیر رده 462)

مسافران از ایالات متحده باید توجه داشته باشند که در حالی که آنها واجد شرایط برای ویزای کار تعطیلات استرالیا نیستند، می توانند جایگزین ویزای کار و تعطیلات استرالیا (زیر رده 462) شوند.

ویزای کار و تعطیلات استرالیا بسیار شبیه به ویزای کار استرالیا است که در بسیاری از موارد، اما برای چندین کشور دیگر باز است. با این حال اداره ویزای استرالیا فقط درخواست ویزای کار و تعطیلات را از صاحبان پاسپورت ایالات متحده اداره می کند .

درباره admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *