صفحه اصلی / مهاجرت کاری / ویزای مهاجرت استرالیا

ویزای مهاجرت استرالیا

ویزای مهاجرت استرالیا

ویزای مهاجرت استرالیا-مهاجرت به استرالیاهزینه مهاجرت به استرالیشرایط زندگی در استرالیا

برای دریافت مشاوره با مشاوران لگای اپلای تماس بگیرید.

ویزای مهاجرت استرالیا الزامات مورد نیاز برای ویزای استرالیایی ماهر به شرح زیر است:

سن – شما باید کمتر از 45 سال دارید که درخواست می کنید؛

زبان انگلیسی – شما باید توانایی کافی در زبان انگلیسی برای کار در استرالیا داشته باشید (حداقل در سطح صالح)؛

شغل نامزد شده – زمانی که شما درخواست می کنید شغل ماهرانه ای را انتخاب می کنید که به مهارت ها و مدارک تحصیلی شما بستگی دارد. این اشغال باید در فهرست مهارت های استراتژیک متوسط ​​و بلند مدت یافت شود.

ارزیابی مهارت ها – قبل از درخواست شما باید مهارت های خود را توسط ارزیابی ارزیابی استرالیا تعیین شده برای ارزیابی شغل مورد نظر خود (که معمولا دارای الزامات خاصی است)؛

ارزیابی سلامتی – شما باید از سلامت نسبتا خوب برخوردار باشید و تمام متقاضیان باید توسط پانل پزشک مورد ارزیابی قرار گیرند و تحت معاینه پزشکی قرار گیرند؛ و ارزیابی شخصیت – شما باید از شخصیت خوب داشته باشید و این نیز ارزیابی خواهد شد.

اگر شما قادر به برآورده شدن شرایط ویزای جدید نیازمندی های اساسی نیستید و آزمون امتیاز را تحویل نمی دهید ، پس نباید با درخواست مهاجرت عمومی به استرالیا ادامه دهید.

دفتر ویزای مهاجرت استرالیا

دفتر سرویس ویزا: چرا از دفتر ویزا استفاده کنید؟

دفتر ویزا با دولت استرالیا وابسته نیست، بلکه یک شرکت مستقل بریتانیا است. ویزای استرالیا در صورت درخواست مستقیما از دولت استرالیا در صورت هزینه کمتر یا به صورت رایگان در دسترس هستند. خدمات ویزای جامع و خدمات مهاجرت شامل مشاوره مهاجرت از نمایندگان مهاجرت ثبت شده، میزان موفقیت استثنایی، بررسی سند و پردازش ویزا می باشد.

جزئیات بیشتر در مورد تعدادی از خدمات ویزا ما را در زیر مشاهده کنید:

خدمات ویزای توریستی

کار ویزای کار تعطیلات

سرویس ویزای مهاجرت ماهر

چرا سرویس ویزای گردشگری استرالیا ویزا را استفاده می کنید؟

از طریق درخواست و پرداخت ویزای توریستی استرالیا از طریق دفتر ویزای استرالیا، درخواست شما توسط بخش پردازش ویزا با تجربه ما اداره می شود.

ویزای مهاجرت استرالیا ویزای ETA

در صورت درخواست درخواست ETA، پس از اتمام درخواست آنلاین ویزا ETA و ارائه پرداخت، فرآیند درخواست بلافاصله آغاز خواهد شد.

اکثریت (تقریبا 90 درصد) برنامه ها فورا تایید می شوند. با این حال، در مسئله ای که مسائل وجود دارد، ما تجربه سال ها طول می کشد تا هزاران برنامه کاربردی ETA را بپیماییم، بنابراین تیم پردازش ما آماده است تا به شما کمک کند تا از هر مشکلی که ممکن است با آن روبرو شوید حرکت کنید. هزینه خدمات برای درخواست ETA با دفتر ویزای استرالیا 20 پوند است که هزینه پردازش ویزا را بلافاصله با استفاده از سیستم پردازش داخلی ما پوشش می دهد. این سرویس همچنین به شما اجازه میدهد از طریق ایمیل و سرویسهای تلفنی ما دسترسی داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که درخواست ETA شما یک فرآیند ساده و ساده است و هر گونه مسائل بالقوه به سرعت در حال حرکت است.

برای مثال، در صورتی که پرونده متقاضی ویزا ETA به وزارت مهاجرت و حفاظت مرزی (DIBP) مراجعه شود، از دفاتر ما مطلع خواهید شد که شما را به اخطار به شما نشان می دهد که چرا این اتفاق افتاد، و همچنین نحوه ادامه دادن به آنجا ETA شما تأمین شده است

علاوه بر این، سرویس ETA ما یک منطقه سرویس گیرنده را فراهم می کند که در آن شما می توانید از طریق وب سایت ما با استفاده از اطلاعات ورود به سیستم شخصی خود، و همچنین گزینه دریافت اطلاعیه از ویزای ETA خود را از طریق پیام متنی، از طریق وب سایت ما بررسی کنید. وظایف اداری ما شامل خدمات منحصر به فردی است که شما قبل از تاریخ انقضای سال ETA شما را مطلع می کند تا اطمینان حاصل شود که شما بیش از حد مجاز نباشید یا مجددا وارد ویزای استرالیا شوید.

برای ویزای شینگن کار استرالیا درخواست خود را درخواست کنید درخواست استرالیا ETA Visa Online

اقامت بازدید کننده اقامت طولانی مدت e600

در صورتی که درخواست Visa Visa E600 Long Stay دارید، پس از اتمام درخواست Visa Visa Online E600 آنلاین و ارائه پرداخت، روند درخواست بلافاصله آغاز خواهد شد.

به عنوان مثال، هر گونه مساله ای وجود دارد، ما تجربه سال ها طولانی برای اقامت هزاران درخواست ویزای اقامت طولانی مدت e600، بنابراین تیم پردازش ما آماده است تا به شما کمک کند تا هر مشکلی را که ممکن است با آن روبرو شوید حرکت دهید. هزینه خدمات برای درخواست اقامت دائم Visa Stay E600 با دفتر ویزای استرالیا بستگی به طول مدت ویزا دارد و از 150 پوند برای گزینه 3 ماهه، 175 پوند برای گزینه 6 ماهه تا 185 پوند برای گزینه 12 ماهه . این هزینه ها شامل هزینه های پردازش ویزا و هزینه خدمات برای گزینه های 6 ماهه و 12 ماهه نیز شامل هزینه هزینه دولت است که AU 135 (به اضافه هزینه کارت اعتباری و هزینه های ارز خارجی) است. این سرویس همچنین به شما اجازه می دهد از طریق ایمیل و سرویس های تلفنی خود به ما دسترسی داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که برنامه E600 شما یک فرآیند ساده و یکپارچه است و هرگونه مشکل احتمالی به سرعت در حال حرکت است.

برای ویزای شینگن کار استرالیا درخواست خود را درخواست کنید برای اقامت استرالیا Long Stay e600 بازدید کنندگان Visa Online درخواست کنید

600 ویزای بازدید کننده مبتنی بر کاغذ

در صورتی که درخواست پنل درخواست پنل 600 گزینه بازدید کننده را دریافت کنید، پس از دریافت فرم درخواست تحصیلات 600 نفر بازدید کننده، مدارک پرداختی و مدارک تکمیلی تکمیل شده به صورت کاغذ، فرآیند درخواست بلافاصله آغاز خواهد شد.

به عنوان مثال، هر گونه مساله ای وجود دارد، ما تجربه سال ها طول می کشد تا هزاران نفر از 600 درخواست ویزا را به صورت کاغذی بپیماییم، بنابراین تیم پردازش ما آماده است تا به شما کمک کند تا از هر مشکلی که ممکن است با آن مواجه شوید حرکت کنید. هزینه خدمات برای درخواست برای 600 ویزای کاغذی با دفتر ویزا استرالیا 145 پوند است. این هزینه های خدمات شامل هزینه های پردازش ویزا و هزینه هزینه دولت است که مبلغ 135 یورو (علاوه بر اضافه کردن کارت اعتباری و هزینه ارز خارجی) را شامل می شود. این سرویس همچنین به شما اجازه دسترسی به ایمیل و تلفن اینترنتی ما را می دهد تا اطمینان حاصل کنید که درخواست 600 ویزای شما مبتنی بر کاغذ یک فرایند ساده و ساده است و هر گونه مسائل بالقوه در اسرع وقت هدایت می شود.

برای ویزای شینگن کار استرالیا درخواست خود را درخواست کنید درخواست برای مقاله استرالیا خود را بر اساس 600 بازدید کنندگان ویزای آنلاین

چرا سرویس تعطیلات استرالیا در استرالیا کار می کند؟

از طریق درخواست ویزای ویزای تعطیلات کار خود را از طریق اداره ویزای استرالیا، درخواست شما توسط بخش پردازش ویزا با تجربه ما اداره می شود. پس از اتمام ارزیابی ویزای کار تعطیلات آنلاین، یک تماس تلفنی تلفنی دریافت خواهید کرد تا اطمینان حاصل کنید که جزئیات ارائه شده شما دقیق است و شما را از طریق پرونده درخواست ویزای کار تعطیل می کند.

ویزای مهاجرت استرالیا هزینه خدمات برای درخواست ویزا با اداره استرالیا ویزا 369 پوند است که شامل هزینه دولت استرالیا AU 440 دلار (علاوه بر اضافه هزینه کارت اعتباری و ارز خارجی) و همچنین به شما مزایای داشتن اطلاعات شما را بررسی و تایید می کند قبل از اینکه به سیستم پردازش دولت استرالیا ارائه شود، با دقت مشاوره ویزای با تجربه، به شما اطمینان کامل بدهد که ویزای شما بدون هیچ مشکلی مورد تایید قرار می گیرد. ما سالها تجربه کرده ایم که هزاران ویزای شغلی شغلی را بپردازیم، به طوری که تیم پردازش ما آماده است تا به شما در یافتن هر مشکلی که ممکن است با آن روبرو شوید کمک کند.

بخشی دیگر از خدمات شامل کارت اعتباری ویزا Platinum Card است که به شما اجازه می دهد تا برنامه ویزای پلاتین Holiday Holiday خود را در اختیار ما قرار دهید. برنامه پلاتین شامل پاداش های منحصر به فرد مانند شب های رایگان شبانه، تخفیف ها و پیشنهادات در مورد فعالیت ها و مسافرت ها در استرالیا و کمک به ایجاد امکانات ضروری مانند حساب بانکی استرالیا، بیمه مسافرت و شماره پرونده مالیاتی استرالیا است. این سرویس همچنین به شما اجازه دسترسی به ایمیل و تلفن اینترنتی ما را می دهد تا اطمینان حاصل کنید که همیشه در هنگام سفر به استرالیا به شخصی دسترسی داشته باشید.

برای ویزای شینگن کار استرالیا درخواست خود را درخواست کنید برای ویزای شینگن کار استرالیا درخواست خود را درخواست کنید

چرا سرویس ویزا مهاجرت استرالیایی مهاجرت ویزای استرالیا را استفاده می کنید؟

ویزای مهاجرت استرالیا ارزیابی رایگان ویزای مهاجرت استرالیا ویزا به شما با نمره نقاط خود را به اتمام می رساند و در آن مرحله گزینه ای برای درخواست مشاوره رایگان تلفنی یا ایمیل با یک مشاور مهاجرت با تجربه متخصص در ارزیابی واجد شرایط بودن برای مهاجرت به استرالیا ارائه می شود. به عنوان بخشی از این مشاوره رایگان اولیه، مشاور شما گزینه هایی را برای شما بازگو می کند و راهنمایی هایی را در مورد نحوه ویزای مناسب و مناسب برای شما ارائه می دهد. علاوه بر این، اگر شما تصمیم به استفاده از ما برای کمک به شما در مورد درخواست ویزای مهاجرت ماهرانه خود دارید، مشاور مهاجرت ما هزینه های خدمات ما را توضیح می دهد. هزینه های خدمات ما وابسته به زیر کلاس ویزا و شرایط فردی شما است. برای مثال، در حالی که هزینه خدمات ما برای یک ویزای کودک می تواند تا 600 پوند پایین باشد، برای برخی از درخواست های ویزای ماهر می تواند به 2400 پوند برسد. این شامل مالیات بر ارزش افزوده، هزینه های دولت استرالیا یا هزینه های دیگر مرتبط با برنامه نمی شود. شما مجبور به استفاده از خدمات ما در هر نقطه نیستید و ما شما را تشویق می کنیم که ارزیابی رایگان آنلاین را برای ارزیابی واجد شرایط بودن خود انجام دهید. در صورتی که تصمیم به استفاده از سرویس های خود دارید، ابتدا درخواست شما توسط یک مهاجرت مهاجرت ثبت شده توسط MARA اداره می شود و شما یک کارمند شخصی انجام می دهید که شما را از طریق هر مرحله از فرایند راهنمایی می کند، از تایید واجد شرایط بودن و جمع آوری اسناد برای چک کردن درخواست نهایی قبل از ارائه آن به دولت استرالیا.

ویزای مهاجرت استرالیاشما همچنین می توانید روند درخواست ویزای مهاجرت استرالیایی را از طریق رفتن به وب سایت دولت استرالیا آغاز کنید. هزینه های دولت برای درخواست ویزا در قیمت، بسته به شرایط شخصی شما و طبقه زیرین ویزا که درخواست می کنید، هزینه می شود. هزینه دولت می تواند هر چیزی را از AU $ 435 برای یک ویزا تحت حمایت کارفرما به مبلغ AU $ 3000 برای برخی از ویزاهای ماهر باشد.

درباره admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *