صفحه اصلی / شرایط زندگی / مهاجرت فوری استرالیا

مهاجرت فوری استرالیا

مهاجرت فوری استرالیا

مهاجرت فوری استرالیا :

ویزای کار استرالیا – مهاجرت مهندس عمران استرالیا – شهروندی استرالیا –ویزای کار تحت حمایت استرالیا

برای دریافت مشاوره در زمینه مهاجرت به استرالیا با ما تماس بگیرید.

همان طور که افراد مهاجر به خوبی می دانند مهاجرت کردن به یک کشوری همچون استرالیا بسیار شرایط ویژه و سختی دارد. هر ساله شرایط مهاجرت کردن به کشور های گوناگون از جمله کشور استرالیا کمی تغییر می کند و یا دچار تغییرات جزیی می شود. شرایط مهاجرت به کشور استرالیا در حال حاضر و در سال جاری به این نحو است که کسانی که ویزا های مستقل دارند و یا فرادی که ویزای 189 را دارند یعنی از نظر ایالتی حمایتی ندارند و قصد مهاجرت کردن به این کشور را دارند.

در هر رشته تعداد مشخصی از افراد فقط پذیرفته می شوند و مابقی شرایط مهاجرت کردن به این کشور را ندارند. زمانی که ظرفیت تکمیل بشود بقیه ی افراد حتی اگر دارای امتیازات بالایی در آن رشته هم باشند در سال بعد جزو افراد مهاجر محسوب می شوند و این گونه باید یک سال دیگر صبر کنند.

مهاجرت فوری استرالیا با هزینه کم

این ویژگی که در سال های اخیر در بین مهاجران به استرالیا گذاشته شده است تقریبا شبیه به سیستم کشور کانادا برای پذیرش مهاجران است. در گذشته ی دور اصلا همچین مسائلی وجود نداشت اما هر سال که می گذرد و علم و تکنولوژی پیشرفت می کند و افراد در تلاش هستند که مدرک های عالی در رشته های تاپ را بگیرند نیز شرایط به این نحو برای مهاجران علمی بسیار سخت شده است. بنابراین برای ویزا های 189 و یا مستقل افراد، فرد مهاجرهر چه امتیازات بیش تر ی در رشته ی مورد نظر خود کسب کند شانس پذیرفته شدن وی بالا می رود و دیگری نیازی ندارد که سال ها منتظر بماند تا در آن کشور یعنی استرالیا پذیرفته شود.

روش گرفتن امتیازات و مشکلات آن

اگر در رشته ی خود امتیاز بالایی را کسب نمایید و احساس کنید که این امتیاز آن قدر بالا هست که کشور استرالیا شما را بپذیرد سخت در اشتباه هستید چرا که این روش از این نظر مشکل دارد که ممکن است شما امتیاز بالایی داشته باشد اما امتیاز های بالاتر از شما نیز وجود داشته باشد و شما در محدوده ی طرفیت پذیرش قرار نگیرید. اگه واقعا قاطعانه می خواهید که به کشور استرالیا سفر کنید و همچنین نمی توانید چند سال دیگر صبر کنید پس از روش های دیگر برای مهاجرت به این کشور ثروتمند و دارای امکانات بالا مهاجرت کنید.

یکی از راه هایی که بتوانید به این امید وار باشید که حتما به عنوان مهاجر به کشور استرالیا پذیرفته خواهید شد و از طریق رشته ی مربوطه ی خود می خواهید اقدام نمایید چرا که این روش بسیار پر متقاضی و شرایط پذیرش آن بسیار سخت است، می توانید از یکی از ایالت ها اسپانسر شیپ دریافت کنید. با دریافت آن دیگر ملاک نیست که امتیاز شما چقدر از سایرین کم تر است اما با همان امتیاز خود می توانید در کشور استرالیا در رشته ی مورد نظر خود پذیرفته شده و در اولین فرصت نیز به این کشور مهاجرت کنید.

قوانین اخذ شهروندی استرالیا در آستانه ی سال جاری

اداره ی مربوطه به مهاجرت به استرالیا به تازگی اعلام نموده که قوانین اخذ شهروندی در کشور استرالیا به طور سخت گیرانه تری در حال اجراست ومهاجران می بایست کاملا  به اثبات برساننر که با قوانین مدنی ای کشور مطابقت دارند. این تغییرات باعث شده که از مهاجران جدید به کشور استرالیا یک آزمون شهروندی در رابطه با موضوع اطاعت از قوانین استرالیا گرفته شود. اگر در این آزمون بتوانند حداقل نمره ی قبولی را کسب نمایند می توانند به این موضوع پذیرششان امیدوار باشند. همچنین دولت استرالیا اعلام کرده که از پذیرش مهاجرینی که دارای سوابق کیفری هستند به شدت خودداری می کنند.

درباره admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *