صفحه اصلی / شرایط زندگی / مهاجرت به استرالیا فرزند

مهاجرت به استرالیا فرزند

مهاجرت به استرالیا فرزند

مهاجرت به استرالیا فرزند :

ویزای 457 و کار در استرالیا – شرایط پذیرش اقامت دائم استرالیا – درامد در استرالیا – کار در استرالیا

برای دریافت اطلاعات بیش تر در زمینه مهاجرت به استرالیا با ما تماس بگیرید.

این مورد در اکثر خانواده ها وجود دارد  که در آن فرزندان بخواهند به دنبال اهداف بزرگ خود بروند اما شرایط کشورشان مجاب نکند. در این صورت فرزندان به دنبال بورسیه ی تحصیلی می روند و تلاش می کنند که با موفقیت در درس و دانشگاه به خارج از کشور بورسیه شوند. آن ها به دنبال اهداف خود هستند و در این راه حاضرند سختی های بسیاری را تحمل بنمایند.

برای خانواده ها شاید کمی سخت باشد که این موضوع را قبول کنند که فرزندشان را به خارج از کشور بفرستند. این مضوع کاملا درست است اما اگر خیلی نگران او هستید شما هم به همراه او برای مدتی به خارج از کشور بروید و یا هر از گاهی به او سر بزنید. نگذارید عقاید و تفکراتتان باعث نابود آینده ی درخشان فرزندانتان شود. پس فردا اگر روزی مانع او شوید و تنها راه موفقیتش همان باشد دچار دل سردی فرزند نسبت به خودتان می شوید.

البته خانواده هایی نیز وجود دارند که خودشان از لحاظ مالی مشکلی ندارد و فرزندانشان را برای تحصیل به خارج از کشور می فرستند و می توانند در این زمینه به آینده ی فرزندانشان کمک  کنند.

هزینه ی گرفتن ویزا برای مهاجرت به کشور استرالیا

اگر شما علاقه مند به مهاجرت به کشور استرالیا باشید باید کمی از هزینه های آن جا نیز با خبر باشید. فرد مهاجر باید اطلاعاتی درباره ی هزینه های ملک و املاک و هزینه های روزانه در کشور استرالیا و حتی هزینه ی تحصیلی و مالیات نیز داشته باشد. همان طور که می دانید استرالیا جزو کشور هایی است که بیش تر افراد ان را افراد مهاجر تشکیل می دهند و تعداد افراد بومی در آن بسیار کم است. پس می فهمیم که یک کشور مهاجر پذیر می باشد.

هزینه ی مهاجرت به این کشور می تواند بسیار متفاوت باشد و عوامل متعددی برای آن در نظر گرفته شود. هزینه های ویزا نیز می تواند در آن بسیار متفاوت بوده و از 200 دلار تا 70 دلار باشد. البته بستگی به نوع ویزا نیز دارد. پس به این مورد نیز توجه بفرمایید.

هزینه ی مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

هزینه های تحصیلی در کشوراسترالیا در مقایسه با کشور های مهاجر پذیر دیگر میتواند بسیار متفاوت باشد. به طور کل هزینه های تحصیلی یک دانشجو در کشور استرالیا حدود 250 دلار در هفته می شود. با این احتساب و بر آورد هزینه ها می توان دریافت که نسبت به الان اگر کسی از کشور مانند ایران بخواهد به کشور استرالیا و یا سایر کشور های عالی مهاجرت نماید باید دارای سرمایه ی هنگفتی در ایران بوده باشد تا در کشور خارجه به مشکلی بر نخورد.

پس برای مهاجرت کردن به کشورهایی هم چون استرالیا به دنبال یک حامی مالی و یا سرمایه ی خوبی باشید. به این صورت می توانید راحت تر تصمیم خود را در این مورد بسیار مهم بگیرید تا در آینده با مشکلاتی بر خورد نکنید و به راحتی به راه خود ادامه دهید.

هزینه های اداره مهاجرت به کشور استرالیا

برای افرادی که متاهل بوده و قصد مهاجرت به کشور استرالیا را دارند باید در نظر بگیرند که هزینه های سنگینی برایشان می افتد تا زمانی که در کار خود مشغول شده و کسب درآمد داشته باشند. هزینه های بررسی مدارک و گرفتن ویزای مهاجرت به کشور استرالیا برای افراد متاهل در سال های اخیر افزایش پیدا کرده است و به این صورت است که برای نفر اصلی 3060 دلار استرالیا، برای همسر او 1530 دلار و همچنین برای هر یک از فرزندانش باید 765 دلار پرداخت نماید تا بتواند ویزای آن ها را نیز بگیرد و در استرالیا مستقر شود.

 

درباره admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *