صفحه اصلی / شرایط زندگی / مهاجرت به استرالیا غیر قانونی

مهاجرت به استرالیا غیر قانونی

مهاجرت به استرالیا غیر قانونی

مهاجرت به استرالیا غیر قانونی :

مهاجرت به استرالیا مهندس عمران – مهاجرت به استرالیا قدم به قدم – مهاجرت قانونی استرالیا – قوانین مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸

برای دریافت اطلاعات بیش تر در زمینه مهاجرت استرالیا با ما تماس بگیرید.

مهاجرت ها معمولا به دو صورت انجام می شود یا از راه قانونی و یا از راه غیر قانونی صورت می پذیرد. به هیج وجه در این مورد اشتباه ن‌کنید و خود را در خطر نیندازیر تا از راه غیر قانونی و به صورت قاچاقی  به کشور دیگری مهاجرت کنید. هرگز این کار را نکنید زیرا عواقب خاص خود را دارد. هر کاری از جهت قانونی اش صورت بگیرد خیلی بهتر می باشد تا از راه غیر قانونی و به صورت قاچاق.

در ضمن از لحاظ قانونی گرفتن شما می توانید ویزای معتبر تری را داشته و به صودرت دائم در آن کشور مد نظر خود اقامت کنید. مهاجرت کردن و موضوعاتی در این مورد ابعاد و ویژگی های خاص خود را داد و هر کشوری نیز برای پذیرش مهاجران شرایط ویژه ای را قرار داده هست. شما می توانید با مطالعه در این زمینه و کسب اطلاعات بیش تر به انجام این کار بپردازید‌. فقط قبل از رفتن تو خط مهاجرت و پیگیری کار های لازم حتما به خوبی در این مورد فکر کنید و سپس تصمیم قطبی خود را بگیرید تد در آینده دچار افسوس، نا امیدی و پشیمانی نشوید.

انواع اقامت در کشور استرالیا

معمولا اقامت ها دونوع اند یکی دائم و یکی موقت. افرادی که به دنبال ماندگاری در کشور استرالیا هستند و قصد زندگی در کشور دیگری را ندارند و در این مورد تصمیم قطعی خود را گرفته اند می توانند به دنبال ویزایی باشند که اقامت دائمی برای آن ها به ارمغان آورد. ویزای اسکیل ورکر را تا جایی که تحقیقات انجام شده است بهترین ویزا برای دریافت اقامت دائم در کشور استرالیا پیدا شده است. شما می توانید با گرفتن این ویزا در کشور مد نظر خود یعنی استرالیا مستقر شدا و دارای اقامت دائمی باشید.

مزایای اقامت دائمی در کشور استرالیا

زمانی کا شما اقامت دائم را در کشور استرالیا دریافت نماید به عنوان شروند آن جا شناخته می شوید و دارای حقوق شهروندی در این کشور می شوید. از دیگر مزایای اصلی و مهم داشتن اصقامت دائم در این کشور بر خودداری از بیمه درمانی رایگان می باشد. یعنی اگر زمانی دچار بیماری شدید و یا یکی از اعضای خانواده ی شما دچار بیماری شد تمام هزینه های درمانی شما به صورت رایگان انجام می پذیرد.

یکی از مهم ترین مزایای اقامت دائمی در این کشور زندگی، کار و تحصیل نا محدود هم برای خودتان و هم برای خانواه ی شما که۶ دارای این اقامت هستند در نظر گرفته می شود. همچنین شما می توانید از حقوق بی کاری و باز نشستگی نیز در این کشور بر خوردار شوید. همچنین می توانید در پرداخت هزینه ی تحصیلی و دانشگاهی تود نیز از تخفیف ها بهره ببرید. در کل برای اطلاعات بیش تر از این مزایای اقامت دائمی می توانید به سایر سایت های معتبر و مربوطه و یا دیگر منابع و یا حتی مشور از افراد با تجربه و موفق در این زمینه راهنمایی و کمک بخواهید تا بتوانید در گرفتن ویزای خود تصمیم نهایی و قطعی خود را بگیرید.

نحوه ی امتیاز بندی افراد متقاضی در گرفتن ویزای کشور استرالیا

نحوه ی امتیاز دهی برای سایر افراد با مدارک مختلف تحصیلی در رشته های مختلف بسیار فرق می کند. حتی برای افراد متاهل با افراد مجرد نیز نحوه ی امتیاز دهی ها دارای تفاوت هایی می باشد به این صورت که فردی که متاهل است امتیاز های همسرش نیز در نحوه ی امتیاز دهی در نظر گرفته می شود. برای گرفتن ویزا در این کشور امتیاز شما حداقل باید ۶۵ امتیاز باشد و این امتیازات را می توانید از راه های مختلفی که مطلع هستید کسب نمایید.

درباره admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *