صفحه اصلی / مهاجرت کاری / مهاجرت استرالیا کار

مهاجرت استرالیا کار

مهاجرت استرالیا کار

مهاجرت استرالیا کار :

مهاجرت به استرالیا با قایق – مهاجرت استرالیا فیزیوتراپی – مهاجرت غیر قانونی استرالیا – مهاجرت به استرالیا غیر قانونی

برای دریافت اطلاعات بیش تر در زمینه مهاجرت به استرالیابا ما تماس بگیرید.

مهاجرت به معنای کوچ کردن و ترک کردن محل فعلی به علل های متفاوت ، که هم می تواند باشد هم مضر.  البته اکثرا مهاجرت ها به نفع هر دو کشور است هم کشور ترک شده هم کشور پذیرفته شده .  این نکته را هم باید مد نظر داشت که مهاجرت به معنی ترک کامل محل فعلی است و سفر های کاری ، تفریحی و کوتاه مدت مهاجرت محسوب نمی شود.

خیلی از مردم تصور می کنند مهاجرت به معنی خیانت یا بی وفایی نسبت به موقعیت فعلی است و می گویند که کسانی که اقدام به مهاجرت می کنند افرادی هستند که عرق ملی ندارند در حالی که این یک تصور غلط است حتی خداوند هم می گوید در شرایط بحرانی و حساس و حتی برای پیشرفت بهتر است که کوچ کنیم. البته مهاجرت برای همه افراد به معنای یکسانی نیست و هرکسی هدف خاصی از ترک کشور خود دارد. خیلی ها هنوز تفاوت بین ویزا اقامت و تابعیت را نمی دانند.

تفاوت ویزا ، اقامت و تابعیت

ویزا

برای مدت کوتاهی است که شما کار خاصی را در آن کشور انجام بدهید مثلا ویزا تحصیلی برای مدت کوتاهی است که در آن کشور تحصیل دارین و بعد از تمام شدن تحصیل خود باید به کشور خود برگردین و حتی خیلی از حقوق شهروندی در مورد شما رعایت نمی شود مثلا  بعضی از کشور ها به مهاجران خود اجازه داشتن کارت بانکی یا خرید خانه و ماشین را نمی دهند . و دولت آن کشور خود را در برابر هیچ حقی از فرد مهاجر موظف نمی داند. البته این شرایط بستگی به نوع ویزا و کشور مقصد نیز دارد. حتی تمدید ویزا در کشوری که هستین بایدی نیست و آن کشور می تواند بعد تمام شدن ویزا شما ویزای شما را تمدید نکند و باطل کند .

اقامت

اقامت خودش به دو صورت است : دائم یا موقت . اقامت داشتن یعنی شما شهروند عادی آن کشور محسوب می شوید. و تمام حقوق اجتماعی و شهروندی در حق شما هم رعایت می شود. همچنین تنها حق هایی که به شما داده نمی شود حق رأی و حقوق بیکاری و مزیت های پاسپورت آن کشور.

تابعیت

تابعیت یعنی داشتن کامل حقوق کشور مورد نظر است و دیگر هیچ محدودیتی از نظر حقوقی مثل تمامی شهروندان آن کشور ندارید . درواقع تابعیت داشتن یعنی داشتن پاسپورت آن کشور است و دیگر هیچ کدوم از محدودیت هایی که در بالا به آن اشاره شد برای شما چیش نمی آید .

انواع روش مهاجرت

_ از طریق مهارت،شغل ، تخصص و یا استعداد خاص در یک کار : این روش از راحت ترین و زود ترین روش های مهاجرت است زیرا شما با داشتن مهارت های خاص از طرف کشور مقصد جذب می شوید و کشور مقصد خود تمایل زیادی در جذب شما دارد مخصوصا کشور های مثل استرالیا شما را ارزیابی می کنند بر اساس سن و سال و سطح زبان و مهارت شما به شما نمره می دهد اگر شما به نمره مد نظر آنها برسید به راحتی شما را جذب می کنند و میتوانید از این طریق مهاجرت کنید که این روش مهاجرت هزینه خیلی پایین تری به نسبت مهاجرت های دیگر دارد

_ روش مهاجرت به وسیله شرکتی که در آن مشغول به کار هستید: این روش مربوط به شغل شما و محلی است که شما در آن کار می کنید شما می توانید به واسطه شرکتی که در آن کار می کنید به راحتی مهاجرت کرده و کارهای تجاری خود را در آن کشور انجام بدهید این روش هم از بهترین و راحت ترین روش های مهاجرت است

_ ازدواج

_ گرفتن پناهندگی از آن کشور

_ خرید ملک و املاک از آن کشور

درباره admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *