صفحه اصلی / مهاجرت کاری / مهاجرت استرالیا لیست مشاغل

مهاجرت استرالیا لیست مشاغل

مهاجرت استرالیا لیست مشاغل

مهاجرت استرالیا لیست مشاغل :

مهاجرت استرالیا کار – مهاجرت استرالیا کار آفرینی – مهاجرت به استرالیا با قایق – مهاجرت استرالیا فیزیوتراپی

برای دریافت اطلاعات بیش تر در زمینه مهاجرت به استرالیا با ما تماس بگیرید.

اقامت دائم استرالیا (اقامت دائم) نامی است که به غیر از شهروندی که دارنده یک ویزای دائمی است، داده می شود. اقامت دائم در استرالیا بدون محدودیت می تواند زندگی، کار و تحصیل داشته باشد.

اقامت دائم دارای بیشترین حقوق و حقوق یک شهروند است، با این وجود تفاوت ها وجود دارد:

  • یک شهروند حق ورود اتوماتیک به استرالیا دارد، اما اگر اقامت دائم در بین المللی تصمیم بگیرد، باید اطمینان حاصل کند که یک ویزای دائمی با مجوز سفر معتبر دارد، اگر مایل به بازگشت به استرالیا به عنوان یک اقامت دائم.
  • یک شهروند می تواند در انتخابات دولت استرالیا رای دهد. در اکثر موارد، ساکنین دائمی نمی توانند، با این حال اگر اقامت دائم قبل از سال 1984 به عنوان رأی بریتانیا ثبت نام کنند، ممکن است واجد شرایط رای دادن باشند.

مسئولیت پذیری برای خدمات و مزایای دولت استرالیا برای هر دو شهروند و غیر شهروندان، مسئولیت اداره دولتی است که مسئولیت مسئولیت سرویس یا بهره وری را دارد.

بعضی از نمونه های زیر هستند:

 Expand all

 امنیت اجتماعی

حق الزحمه برای مزایای تامین اجتماعی و خدمات مرتبط به طور معمول در قوانین مهیاست مانند قانون امنیت اجتماعی سال 1991 و قانون امنیت اجتماعی (موافقت نامه های بین المللی) 1999 و موافقت نامه های مربوط به امنیت اجتماعی بین استرالیا و سایر کشورها تعریف شده است. مشاوره در مورد واجد شرایط بودن مزایا و خدمات باید از وزارت خدمات انسانی (Centrelink) دریافت شود. اطلاعات بیشتر در بخش خدمات انسانی موجود است .

 طرح بهداشت ملی (Medicare)

حق الزحمه برای طرح Medicare استرالیا تحت قانون بیمه در سال 1973 اداره می شود . واجد شرایط بودن برای “ساکن استرالیا” در دسترس است، همانطور که در آن قانون تعریف شده است. در برخی موارد، بازدیدکنندگان استرالیا واجد شرایط تقریبی سطح از طریق توافقنامه مراقبت بهداشتی بین استرالیا و کشور دیگری هستند. واجد شرایط بودن باید با وزارت خدمات انسانی (Medicare) تأیید شود. اطلاعات بیشتر در بخش خدمات انسانی موجود است .

 تحصیلات

هر دولت ایالتی سیستم مدرسه ای را در دولت خود مدیریت می کند. این به این معنی است که آنها برای مدرسه خود منابع مالی و مقرراتی را ارائه می دهند. هر دو مدرسه دولتی و مدارس خصوصی در هر ایالت وجود دارد. برنامه درسی که در هر ایالت یا مدرسه تدریس می شود ممکن است متفاوت باشد، اما مناطق یادگیری در همه جا یکسان است.

دولت ملی تامین مالی دانشگاه ها را در تمام ایالت ها تامین می کند. هر کدام در حکومت خود مستقل است. آنها دوره های خود و محتوای دوره را تنظیم می کنند. یک بدن حرفه ای باید دوره ای را برای اجرای آن تأیید کند. به طور معمول، یک دوره تحصیلی سه یا چهار ساله تحصیل می کند. اطلاعات بیشتر در صفحه Studying in Australia موجود است .

 برنامه وام تحصیلی عالی (HELP)

طبق قانون حمایت از آموزش عالی در سال 2003 ، فقط شهروندان استرالیایی و صاحبان ویزاهای دائم انسانی می توانند به برنامه های وام های تحصیلی عالی (HELP) و تخفیف مربوط به پرداخت های پیش پرداخت دسترسی داشته باشند. اطلاعات بیشتر در Assist Study در دسترس است.

 انتخاباتی

واجد شرایط بودن ثبت نام برای رای دادن در انتخابات یا رفراندوم های فدرال محدود به شهروندان استرالیا است. ساکنان دائمی که قبلا در تاریخ 25 ژانویه 1984 (به عنوان افراد بریتانیایی) ثبت نام کردند ممکن است همچنان واجد شرایط رای دادن باشند. اطلاعات بیشتر در کمیسیون انتخابات استرالیا در دسترس است.

 تخصیص شهروندی

واجد شرايط بودن برای شهروندی استراليا به اساس قانون شهروندی استراليا 2007 تنظيم می شود . واجد شرایط برای “اقامت دائم” در همان قانون تعریف شده است. اطلاعات بیشتر در وب سایت شهروندی موجود است.

 حمایت از مهاجرت

واجد شرایط بودن برای حمایت از یک فرد برای ویزای دائمی تحت قوانین مهاجرت 1994 است . واجد شرایط بودن برای شهروندان استرالیا، ساکنان دائمی استرالیا و شهروندان واجد شرایط نیوزلند در دسترس است .

درباره admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *