صفحه اصلی / شرایط زندگی / قوانین مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸

قوانین مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸

قوانین مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸

قوانین مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸ :

قانون مهاجرت استرالیا – مهاجرت به استرالیا با فوق دیپلم – مهاجرت به استرالیا فیزیوتراپی – مهاجرت به استرالیا فرزند

برای دریافت اطلاعات بیش تر در زمینه مهاجرت به استرالیا با ما تماس بگیرید.

مسلما هر کشوری شرایط پذیرش مهاجرت خود را دارد و این شرایط در برخی موارد با یک دیگر مشابه و در برخی موارد دیگر با یک دیگر متفاوند. در طی سال به سال و عوض شدن شرایط زمانه این شرایط نیز با توجه به تعداد متقاضیان تغییر کرده و هر سال این شرایط پذیرش دشوار تر نیز می شود. فرد مهاجر و متقاضی این عمل باید اطلاعات خود را در این زمینه بالا برده و به روز شده عمل نماید تا در این را به مشکلی بر نخورد و خود و اطرافیان خود را در گیر ننماید.

در هر ثانیه باید از اخبار شرایط پذیرش مهاجر با خبر باشد زیرا امکان دارد شرایط و قوانین تغییر نماید و برای وی مشکل ساز شود. از منابع مختلف مانند سرچ و یا راهنمایی و گرفتن مشاوره و مشورت از افراد آگاه می توانید اطلاعات خود را در این گونه زمینه ها بالا ببرید.

شرایط مهاجرت برای افراد متاهل

افراد متاهل معمولا در گرفتن اقامت راحت تر می توانند عمل کنند چرا که در سال های اخیر این موضوع بابا شد که از بین مهاجرانی که قصد اقامت و گرفت ویزا در کشور استرالیا را دارند، اگر متاهل باشند مدرک تحصیلی همسر وی و همچنین میزان سواد و تحصیلات و یا سابقه ی کاری او می تواند تاثیر گذار باشد و در گرفتن ویزا به شما کمک نماید. پس سعی کنید میزان تحصیلات و سواد خود و همسرتان را افزایش دهید تا از امتیازات بیش تری برای گرفتن اقامت و پذیرش راحت تر بر خوردار باشید.

همچنین معلومات شما و همسرتا در زمینه ی زبان انگللیسی نیز مطرح می باشد و به هر میزانی که این معلومات نیز بالا باشد پذیرش شما راحت تر انجام می گیرد و ویزای اقامتی شما سریع تر آماده می شود و می توانید با صرف کم ترین زمان در کشور مد نظر خود اقامت نموده و در آن جا مستقر شوید.

تاثیر زبان انگلیسی بر گرفتن ویزای اقامتی در کشور استرالیا

اگر توجه داشته باشید در سال های اخیر برای پذیرش یک سری آزمون های خاصی از بین افراد متقاضی گرفته می شود و پس از آن اقامت داده و می گذارند با توجه به تحصیلات و حرفه ی خود در رشته ی مخصوص خود شروع به کار نماید. و حال برویم سراغ تاثیر زبان انگلیسی و یا همان زبان بین المللی در گرقتن ویزا و اقامت در کشور استرالیا که به چه صورت است.

در حقیقت این موضوع بسیار برای آن ها مهم و پر اهمیت می باشد که شما دارای مدرک در زبان انگلیسی باشید و به همین علت نیز یک آزمون زبان انگیلیسی معتبر نیز از شما خواهند گرفت و میزان سواد شما را در آن نیز می سنجند. اگر در این آزمون که بسیار پر اهمیت است موفقیت آمیز عمل کنید از این امتیاز بر خوردار می شوید که فورا شما را به عنوان یک شهروند آن کشور بپذیرند و بتوانید به راحتی در آن جا نیز مستقر شوید.

تاثیر سابقه ی کاری در گرفتن ویزا

به این مورد نیز توجه می شود که شما حتما دارای سابقه ی کاری باشید. این سابقه ی کاری می تواند از یک سال شروع شده و تا هشت سال نیز ادامه داشته باشد. معمولا افراد با سابقه ی بالا و با سن بالای ۴۹ سال پذیرش نمی شوند زیرا احتیاج آن ها بیش تر روی نیروهای جوان و سالم و پر انرژی می باشد که باعث پیشرفت کشور در زمینه های مختلف شود. گواهی سابقه ی کاری شما نیز باید از یک محل کار معتبر نیز اخذ شده باشد تا شرایط پذیرش شما مطمئن تر پیش برود.

درباره admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *