صفحه اصلی / شرایط زندگی / قانون مهاجرت استرالیا

قانون مهاجرت استرالیا

قانون مهاجرت استرالیا

قانون مهاجرت استرالیا :

مهاجرت به استرالیا با فوق دیپلم – مهاجرت به استرالیا فیزیوتراپی – مهاجرت به استرالیا فرزند – فرم مهاجرت به استرالیا

برای دریافت اطلاعات بیش تر در زمینه مهاجرت به استرالیا با ما تماس بگیرید.

در حال حاضر و در این دوره و زمانه مهاجرت کردن شرایط ویژه و سختی را دارد. با توجه به پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی و همچنین بالا رفتن سطح سواد و دانش انسان ها، هر کدام به دنبال راهی برای پیشرفت و ترقی در زندگی خود و کسب موقعیت های بهتر می باشند. بعضی افراد هستند که برای راحتی خود و خانواده ی خود حاضرند تمام سختی های این راه را متحمل شوند تا به اهداف بزرگ و یا حتی کوچک خود برسند. آن ها دوست ندارند که هر زمان محتاج رفاه بود و در شرایط سختی زندگی نمایند.

آن ها به این موضوع معتقد نیستند که وقت خود را به بطالت بگذرانند و زندگی عادی ای را تجربه کنند. آن ها تفکرات روشن و هوشمندانه ای دارند و معتقدند آدمی یک بار زندگی می کند و چه بهتر که همان یک بار را بدون دغدغه و در رفاه کامل به سر ببرند. پس راهی مانند مهاجرت کردن از کشور خودشان به یک کشور بهتر از هر لحاظ را بر می گزینند تا بتوانند آن طور که می خواهند زندگی خود را بسازند.

شرایط پذیرش مهاجر در سال های اخیر

در سال های اخیر به علت بالا بودن تعداد مهاجران از سر تا سر جهان و همچنین داشتن امتیازات ویژه ی خودشان، پذیرش مهاجر در کشور های مطرح جهان به ویژه استرالیا بسیار دشوار شده است. در حال حاضر مهاجران را خود مسئولان مخصوص آن کشور با توجه به کمبود تعداد افراد در زمینه های مختلف و یا داشتن امتیازات بالا انتخاب می نمایند. ممکن است از آن ها نیز یک امتحان ویژه ای گرفته شود و سپس بر اساس نتایج همان آزمون افراد را برای کشور خود بپذیرند.

آن ها به دنبال افرادی هستند که از نظر حرفه و کار بسیار حرفه ای باشند و یا در رشته ی تحصیلی خود دارای سواد بالا و امتیازات مطرحی باشند. بیش تر پذیرش های به این صورت از بین مهاجران جوان است زیرا به نیرو های تازه نفس و با قدرت نیازمند هستند.

کار هایی که یک مهاجر پس از پذیرش خود باید انجام دهد

پس از گرفتن اقامت بهتر است اطلاعات خود درباره ی محل زندگی خود بالا ببرید. البته اگر این کار را قبل گرفتن اقامت به طور کامل انجام نداده بودید بهتر است سریعا انجام دهید. از کسانی که آشنا هستن و در کشور مقصد نیز زندگی می کنن و یا تجربه ی گرفتن اقامت را دارند سعی کنید راهنمایی و کمک دریافت کنید و سعی کنید در زمینه های مختلف از آن ها راهنمایی و کمک های بسیاری را دریافت کنید.

به همراه خود حتما به مقدار کافی پول همراه داشته باشید تا در اوایل اقامت خود به مشکلی بر نخورید. لوازم مورد نیاز خود را نیز جمع آوری نموده و به همراه خود ببرید. از مراکز مواد غذایی معتبر آن جا به خوبی اطلاعات داشته باشید و آگاه باشید تا به مشکلی بر نخورید و از نظر مواد غذایی نا سالم به بیماری های سخت دچار نشوید. در کل به این موضوعات توجه کنید.

آیا یاد گیری زبان کشور مقصد مهم است یا خیر؟

مسلما جواب این سوال مثبت است ولی اگر زمان کافی را برای یادگیری نداشتید حتما زبان انگلیسی که زبان بین المللی جهان است را یاد بگیرید و بر روی آن مسلط باشید. اما می توانید بعضی از اصطلاحات روزانه ی آن کشور را نیز از طریق سرچ و یا مطالعه یاد بگیرید که به مشکلی بر نخورید و تا حدودی بلد باشید ارتباط بر قرار کنید. اگر هم نتوانستید پس از مدتی زندگی در آن جا سریعا زبان آن جا را یاد می گیرید و دیگر نیازی به کلاس مخصوص نمی باشد.

درباره admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *